O firmie

Firma Central Fax Usługi Telekomunikacyjne Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem, które od ponad dwudziestu lat specjalizującym się w doborze sprzętu, rozwiązań i usług z zakresu telefonii przewodowej oraz bezprzewodowej, okablowania strukturalnego, systemów kontroli dostępu, telefonii komputerowej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym i serwisowym światowych liderów w branży telekomunikacyjnej .

Wykorzystanie najnowszych technologii, narzędzi oraz szczegółowe planowanie pozwalają nam oferować swoje usługi po atrakcyjnych cenach, nie zmieniając ich najwyższej jakości. Nasze zainteresowanie problemami Klienta oraz najwyższa jakość usług, sprawia, iż firma Central Fax Usługi Telekomunikacyjne postrzegana jest jako solidny partner, dbający o zadowolenie swoich Klientów. Jesteśmy firmą, dla której dobro i zadowolenie Klienta jest sprawą pierwszoplanową. Wystarczy zatelefonować, aby nasz pracownik zgłosił się do Państwa, udzielił wszystkich niezbędnych informacji, doradził lub wyjaśnił zaistniałe problemy. Dodatkowym naszym atutem jest terminowość oraz duże zaangażowanie w rozwiązywaniu problemów w zakresie telekomunikacji.

Przedsiębiorstwo Central Fax istniejące od 01.02.1994 r., zajmuje się usługami w zakresie telekomunikacji, informatyki, energetyki i systemów alarmowych. Głównym kierunkiem naszej działalności jest montaż central telefonicznych , które zapewniają zintegrowanie wszystkich środków łączności w jeden niezależny i niezawodny system. Centrala telefoniczna pozwala na taryfikację rozmów. Dzięki taryfikacji użytkownik ma możliwość uzyskania informacji o numerze telefonu, z którym zrealizowano połączenie, czasie trwania rozmowy, a także o opłacie należnej za rozmowę. Firmy korzystające z systemów taryfikacyjnych płacą rachunki telefoniczne niższe, nawet o 50%.

Dla uzyskania sprawnej łączności, oprócz niezawodnego sprzętu, potrzebna jest odpowiednio wykonana sieć wewnętrzna. Warunkiem wybudowania takiej sieci jest zapoznanie się ze wszystkimi potrzebami Klienta, korzystającego z naszego wykonawstwa. Przy zakładaniu sieci postaramy się wykorzystać w maksymalnym stopniu istniejącą sieć telefoniczną.

Uniwersalnym rozwiązaniem przy wykonawstwie sieci telefonicznych i komputerowych jest połączenie ich w sieć strukturalną (sieć komputerowa i telefoniczna w jednym okablowaniu). Jest to wygodne i oszczędne rozwiązanie, które wyklucza konieczność kładzenia dwóch odrębnych instalacji.

Oprócz sieci telefonicznych wykonujemy sieci komputerowe, energetyczne i systemy alarmowe z możliwością monitoringu.

Monitoring jest to całodobowa ochrona obiektu przed kradzieżami i włamaniami. Dla Klientów korzystających z tego typu usług przysługują zniżki w ubezpieczeniach - do 60%.

Oddzielną propozycją jest oferta „umowa na konserwację” która zagwarantuje Państwu prawie natychmiastowe usunięcie awarii.

Na życzenie Państwa przedstawimy listę referencyjną firm, które skorzystały z naszych usług, udostępnimy pełny zestaw materiałów informacyjnych na interesujący Państwa temat (foldery, cenniki).Images Copyright © 2000 DigiTouch